V našom salóne Vám ponúkame nasledovné masáže:

0948 455 353 - Sandra

 • Aróma masáž - 60 EUR / 60 min
 • Champi masáž hlavy - 30 EUR / 30 min
 • Uvolňujúca masáž nôh - 35 EUR / 45 min
 • Senzuálna celotelová relaxačná masáž - 60 EUR / 60 min

0919 299 446 - Tomas

 • Klasická masáž - 25 EUR / 30 min, 30 EUR / 45 min, 40 EUR / 60 min
 • Reflexná masáž chodidiel - 15 EUR / 30 min
 • Športová masáž - 20 EUR / 15 min, 30 EUR / 30 min
 • Senzuálna celotelová relaxačná masáž - 60 EUR / 60 min
MasážPopis
Klasická masáž Táto masáž slúži jedinému cieľu a to pomôcť človeku pri zdravotných problémoch, či dodať telu i duši pokoj a harmóniu. Klasická masáž pomáha regenerovať telo po fyzickej záťaži, športových výkonoch, pomáha obnovovať hybnosť tela, ktorá je narušená vplyvom sedavého zamestnania a rovnako slúži aj ako prevencia pred poruchami pohybového aparátu.
Reflexná masáž chodidielNa chodidlách sa nachádzajú reflexné plôšky celého ľudského organizmu. Ich stimuláciou v jednotlivých bodoch sa pozitívne ovplyvňujú konkrétne časti tela a vnútorné orgány. Masáž zlepšuje pohyblivosť končatín po zraneniach, priaznivo ovplyvňuje funkcie vnútorných orgánov, zmierňuje stres a napomáha k uvoľneniu endorfínov (chemických látok, ktoré navodzujú dobrú náladu). Pomocou reflexnej masáže je možné spoľahlivo diagnostikovať začínajúce zdravotné problémy jednotlivých orgánov aj pohybového aparátu.
Reflexná TerapiaReflexná Terapia je jedna z najúčinnejších alternatívnych liečebných metód, ktorá využíva niekoľko tisíc rokov známe poznatky, že všetky orgány alebo časti tela majú svoje reflexné miesto na chodidle. Súčasťou celej Reflexnej Terapie je aj odporúčanie doplnkových bylinných preparátov, slúžiacich na liečenie disharmonických orgánov, ktoré boli diagnostikované počas sedenia.
Športová masážJe druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Robí sa pred alebo po športovom výkone. Športová masáž je vysoko žiadaná u športovcov na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži. Ak masér pripravuje telo na športový výkon, využíva silnejší tlak a rýchle masérske hmaty na zahriatie (prekrvenie) svalov. Ak chce uvoľniť a zregenerovať unavené a namáhané svaly po fyzickej záťaži, využíva jemné relaxačné trenie.
Aróma masáž Aromamasáž je neobyčajne príjemná kombinácia jemných masážnych techník a vonných olejov. Vítaná je kombinácia s relaxačnou hudou. Pri tejto masáži - terapii sa využívajú blahodárne účinky prírodných rastlinných (panenských) a éterických olejov, ktorých výber záleží na individuálnych potrebách klientov. Na želanie klienta sa môže masírovať celé telo alebo len časti tela (chrbát, končatiny, brucho, šija) V priebehu aromamasáže sa jemnou technikou postupne aplikuje zmes olejov na pokožku. Éterické esencie tak ľahšie prenikajú kožou i svalstvom priamo k oslabeným orgánom. Ničia choroboplodné zárodky, chránia pred infekciou a upravujú činnosť nervového systému. Aromamasáž je preto mimoriadne účinný prostriedok proti stresu, nepokoju, zlej nálade, žalúdočným neurózam, pretože spôsobuje celkové ukľudnenie, získanie rovnováhy a navodí pocit dokonalej harmónie. Taktiež pôsobí proti bolestiam chrbta, migrénam, bolestiam kĺbov, dýchacím ťažkostiam, zmierňuje bolesti spôsobené krčovými žilami a pod.

Indikácie:

 • odbúranie stres
 • získanie psychickej rovnováhy
 • posilnenie imunitného systému
 • okysličenie svalstva

Kontraindikácie:

 • tehotenstvo
 • alergia na niektoré esenciálne oleje
 • krčové žily
 • otvorené rany
Champi masáž hlavyTáto špeciálna masáž hlavy uvoľní nielen napätie ale aj stres. Technika masáže vás dovedie k maximálne možnému relaxu a uvoľneniu. Tlak rúk počas masáže pôsobia na bolesti a napätie v oblasti šije, ramien, svalov v ramenách. Indická champi masáž hlavy sa aplikuje na častiach, ktoré sú dôležitými energetickými centrami. Maser/ka sa dotýka hlavy a tváre, pričom sa odbúrava stres, napätie a čistí myseľ od negatívnych myšlienok, ktoré sa veľmi ťažko odbúravajú. Táto liečivá procedúra, počas ktorej terapeut masíruje hlavu, krk a ramená liečivými olejmi lieči nespavosť a bolesti hlavy. Napriek tomu, že sa masíruje iba vrchná časť tela, klient/ka spozná novú možnosť odreagovať sa a postupne nájsť nové dimenzie relaxu.
Senzuálna celotelová relaxačná masáž Táto masáž dodá telu i duši pokoj a harmóniu. Táto relaxačná masáž nielenže pomáha regenerovať telo po fyzickej záťaži,ale taktiež obnovuje hybnosť tela, ktorá je narušená rôznymi vplyvmi. Počas masáže sa masér/ka venuje všetkým energetickým dráham vo vašom tele, aby ste cítili maximálny relax a uvoľnenie.Cieľom tejto masáže je rozprúdiť v tele energiu, ktorú má v sebe každý človek, prúdi v energetickom systéme tela, udržuje telo zdravé a stará sa o regeneráciu všetkých orgánov i jednotlivých buniek. Práca s touto energiou pri masáži spočíva v tom, že masérka/masér hmatmi po celom tele vedie energiu, ktorú pod rukami cíti a tým v tele rozvádza životnú a senzuálnu energiu. ktorá blahodárne pôsobí na zmysly a psychiku. Pri tejto masáži sa používajú prírodné oleje, príp. sa druh oleja zmení podľa želania masírovaného a samozrejmosťou je aj meditačná hudba. Táto masáž vás naplní blahodárnou energiou a dá vám hlboký spirituálny zážitok.